Ferie rozpoczęliśmy wesoło

Kręgle


15 lutego o godz. 8:00 wraz z klasą VI pod opieką pani Małgorzaty Tabak-Godek, pana Janusza Zarszyńskiego i pana Janusza Strzępka udaliśmy się do Czudca, gdzie miło spędziliśmy wolny czas, grając w kręgle. Po przybyciu do lokalu, zmieniliśmy obuwie, zajęliśmy wygodne miejsca
i wysłuchaliśmy obowiązujących zasad, następnie podzieliliśmy się na cztery pięcioosobowe grupy, wprowadziliśmy imiona do tabeli wyników i zaczęła się zabawa, emocje, rywalizacja i adrenalina.

Po godzinie gry, dostaliśmy gratisową pizzę, która dostarczyła nam energii do gry na kolejną godzinę.
Kierujemy podziękowania organizatorom wycieczki oraz pracownikom Gminy Frysztak za zapewnienie transportu. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś udamy się na kręgle i miło spędzimy wspólnie czas.

Autorzy wpisu: Klasa IV

Tak o wyjeździe wypowiedzieli się niektórzy uczestnicy:
Jola Winiarska i Bernadeta Budnik:
"Nasze wrażenia po kręglach są rewelacyjne, ponieważ w naszej drużynie spędziliśmy miło czas poprzez dobrą zabawę. Rywalizacja sięgała zenitu i wszyscy dobrze bawiliśmy się."

Pani Małgorzata Tabak-Godek:
"Na początku moje wyniki były rewelacyjne, ale później moi współzawodnicy (sami panowie) doszli do wprawy i przodowali, wtedy rewelacyjna była tylko zabawa (wyniki mniej). Najważniejsze, że potrafiliśmy kibicować sobie nawzajem."

Pan Dyrektor Janusz Zarszyński:
"Dziękuję, za wyjazd na kręgle. Okazało się, że nie był on bezowocnym - WYGRAŁEM - to podniosło moją samoocenę do max."

Kacper Olesiński:
"...zdobyłem 70 punktów. Nie wiem, dlaczego kula toczyła się cały czas na lewą stronę. Mimo to, było super."