Ferie zimowe 2016

FerieOkres ferii zimowych to doskonały czas na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Były one tak zorganizowane, aby uczniowie mogli zrelaksować się po ciężkim okresie nauki i przygotować się do kolejnych kilku miesięcy ciężkiej pracy, które zakończą się dopiero końcem roku szkolnego. W większości miejscowości domy kultury i inne ośrodki organizowały ciekawe zajęcia z młodzieżą.

Nasi uczniowie także mogli skorzystać z oferty zajęć na feriach, którą zaproponowali nauczyciele i wychowawcy. Już w pierwszym dniu, tj. 15.02.2016 r. uczniowie klas IV-VI SP pod opieką pani Małgorzaty Tabak-Godek, pana dyrektora i pana Janusza Strzępka udali się na kręgle do Czudca. Był to czas relaksu, sprawdzenia zręczności i oczywiście integracji uczniów.
Od wielu lat dbam o rozwój kulturalny moich wychowanków, dlatego zorganizowałam 16 lutego dla wszystkich zainteresowanych wyjazd do kina Helios w Rzeszowie na film pt. "Bella i Sebastian". Sądząc po reakcjach młodych widzów, można było łatwo zorientować się, że film wywarł na nich niemałe wrażenie. Po seansie wszyscy mieliśmy także możliwość miło spędzić to wtorkowe przedpołudnie w Galerii Rzeszów. Niektórzy odwiedzili sklepy odzieżowe, inni coś niecoś przekąsili w KFC.
W następnych dniach poszczególne klasy pod opieką wychowawców również odwiedzili kręgielnię w Czudcu, gdzie miło spędzili czas. Dokładne relacje z wyjazdów oraz recenzję filmu "Bella i Sebastian"można przeczytać w najnowszej publikacji gazetki szkolnej "Tu i teraz-bis".

Ferie zimowe spędzone w domu, oczywiście nie oznaczały straconego czasu. Był to czas na dobrą książkę, film, spotkanie
z przyjaciółmi, wyjazdy i relaks.

W takiej atmosferze minęły tegoroczne ferie. :)