Dzień Seniora

Dzień Seniora


"Dzień pełen życzeń" - takie hasło towarzyszyło w dniu 26.01.2016 r. przybyłym do naszej szkoły wyjątkowym Gościom - Seniorom, Babciom
i Dziadziom. Po serdecznym przywitaniu Wszystkich przez dyrektora szkoły, p. Janusza Zarszyńskiego, odbyły się występy najmłodszych milusińskich z przedszkola oraz uczniów klas I-III, pod czujnym okiem

swoich wychowawczyń. Uroczystość uświetnił również chór szkolny "Polone'a", pod dyrekcją
p. Janusza Strzępka, i zespół instrumentalno-wokalny, prowadzony przez p. Piotra Świrada.

Po części artystycznej, przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego - p. Agnieszka Danek, zaprosiła zacnych Gości na smaczny poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców, którzy zawsze chętnie angażują się w życie szkoły. Spotkaniu towarzyszyła niezwykle miła atmosfera wypełniona rozmowami i wspomnieniami. Nie zabrakło też wspólnych śpiewów, a nawet tańców.
Ten szczególny dzień mocno łączy pokolenia, dlatego mamy nadzieję, że już za rok spotkamy się w takim samym gronie, by obdarować ciepłym i czułym słowem tych, którzy oddali nam swoje serca.

Kilka zdjęć z pewnością nie odzwierciedli w pełni klimatu, który panował tego wyjątkowego styczniowego popołudnia, ale może chociaż wywoła nieco miłych wspomnień.