ORGANIZACJE SZKOLNE
    Gazetka szkolna


RedakcjaGazetka uczniowska "Tu i teraz - bis" jest kontynuacją dzieła, zapoczątkowanego przez Panią Anastazję Godek i obecnego dyrektora - Pana Janusza Zarszyńskiego. W listopadzie 1990 roku rozpoczęli pracę nad Miesięcznikiem Samorządu Szkolnego" Magazynek Nowinek".

Mimo, iż nie dysponowali odpowiednim sprzętem, potrzebnym do wydawania gazetki, nie zniechęcili się. Pojawiło się w niej dużo ciekawych tekstów przepisywanych ręcznie lub na maszynie.

Po kilku latach pracę nad miesięcznikiem podjęła Pani Dorota Salamon. W drukowanej gazetce "Tu i teraz" zaistniały ciekawe artykuły i aktualności z życia szkoły. Z tego okresu pochodzą wywiady w naszym archiwum.

W roku szkolnym 2008/2009 pod kierunkiem Pani Anny Maraj rozpoczęło działalność "Kółko Dziennikarskie", którego głównym celem jest zapoznanie się z tajnikami pracy dziennikarzy radiowych, telewizyjnych i prasowych. Nie sposób by było nie kontynuować dzieła poprzedników. Dlatego też postanowiliśmy wydawać gazetkę "Tu i teraz - bis". Mamy nadzieję, że sprosta ona wymaganiom i oczekiwaniom wielu oraz da duże możliwości rozwoju.


Sięgnij po elektroniczne wydania naszej gazetki.

REDAKCJA:
Opiekun: Anna Maraj
Skład redakcji znajdziesz w stopce każdego z wydań gazety.
Adres: Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie, Stępina 54.